تبلیغات
**   - رزمایش " الی بیت المقدس" سال 92<پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (علیه السلام) ا >   - رزمایش " الی بیت المقدس" سال 92
تاریخ : یکشنبه 11 اسفند 1392
نویسنده : یاور مهدوی
 
حضور پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (علیه السلام) در رزمایش " الی بیت المقدس "

نیروهای بسیج پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (علیه السلام) به  نمایندگی از حوزه دو عمار روز جمعه در رزمایش کشوری " الی بیت المقدس " حضور پیدا کردند.
رزمایش بزرگ بیت‌المقدس با حضور گردان‌های عاشورا، الزهرا(س) و بیت‌المقدس با حضور 25 هزار بسیجی در سطح استان خراسان رضوی برگزار شد.

سردار غیاثی در نشست خبری این رزمایش که قبل از رزمایش برگزار شده بود طی سخنانی فرموده بودند که:

در این رزمایش عملیات به گونه‌ای طراحی شده که دفاع از کوه و برزن، کمین، پدافند غیرعامل، عملیات تأخیری، امداد و نجات به تناسب جغرافیایی استان در شهرستان‌های مختلف اجرایی می‌شود.

  قبل از اجرای رزمایش، همه گردان‌ها در میدان تیر آموزش‌های لازم را فراگرفتند و پس از گذراندن آموزش‌ها در این رزمایش تمرینات تاکتیکی خود را اجرایی می‌کنند.

این رزمایش به مدت دو روز هشتم و نهم اسفندماه همزمان با 4 استان خراسان شمالی، تهران، قم و سمنان در استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

 با توجه به فرمایشات سردار غیاثی که در نشست خبری این رزمایش بیان داشته بودند ، متأسفانه در محور رزمایش ناحیه عمار شاهد عدم برنامه ریزی مناسب و استفاده نامناسب از زمان، و سطح پایین آموزشی بودیم که این امر باعث رنجش خاطر بسیجیان عزیز گشت.

انشالله در برنامه های آتی شاهد هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های رزمی و نظامی و آموزشی باشیم.

ساجدین

ساجدین

ساجدین

" تصاویر مربوط به رزمایش الی بیت المقدس در محور برزش آباد ( نواحی حمزه و سلمان و ...) می باشد."موضوعات مرتبط: گزارش تصویری , خبر ,
برچسب‌ها: رزمایش الی بیت المقدس , بسیج , ساجدین , پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (ع) , مسجد حضرت سجاد (ع) ,
آخرین مطالب
---------- -----**** --------------------
******** ******