تبلیغات
**   - پادکست | مدعیان دروغین حقوق بشر 2<پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (علیه السلام) ا >   - پادکست | مدعیان دروغین حقوق بشر 2
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392
نویسنده : یاور مهدوی
سلام
چندمین کار از کارهای پادکست و دومین پادکست با موضوع "مدعیان دروغین حقوق بشر " این وبگاه ...سی‌ام فرودین‌ماه (۱۹ آوریل) سالروز وقوع جنایت دولت آمریكا علیه متحصنین فرقه‌ی داوودی‌ها و سوزاندن بیش از هشتاد مرد و زن و كودك است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ با اشاره به این حادثه، رفتار و گفتار متناقض دولت آمریكا درباره حقوق بشر را تشریح كردند.

ph:mohammad hasan SaLaVati


آن چیزى كه در این بین از همه بدتر و زشت‌تر به چشم من آمد، این حرفهائى بود كه به عنوان دلسوزى از حقوق بشر و سختگیرى به مردم، از زبان این دولتمردان آمریكائى صادر شد كه: ما از اینكه با مردم چنین رفتار بشود، مخالفیم؛ ما نگرانیم! شما نگران مردمید؟! شما چیزى به نام حقوق انسان را اصلاً قبول دارید؟! افغانستان را كى‌ به خاك و خون كشید و هنوز هم دارد میكشد؟ عراق را كى‌ زیر چكمه‌ى نظامیان خودش تحقیر كرد؟ در فلسطین چه كسى به دولت صهیونیست ظالم این همه كمك سیاسى و مادى كرد؟
در خود آمریكا - انسان واقعاً تعجب میكند - در زمان دولت همین حزب دمكرات، در زمان ریاست جمهورى شوهر همین بانوئى كه حالا اظهار نظر میكند، هشتاد و چند نفر از وابستگان فرقه‌ى داوودى را زنده زنده در آتش سوزاندند. این كه دیگر جاى انكار نیست. همین حضرات، همین دمكراتها این كار را كردند. فرقه‌ى داوودى‌ها به قول خودشان دیویدى‌ها - به دلیلى مورد غضب دولت آمریكا قرار گرفتند و به منزلى رفتند و در آنجا متحصن شدند. هر چه كردند، بیرون نیامدند. اینها خانه را آتش زدند و هشتاد تا مرد، زن، بچه تو این خانه، زنده زنده سوختند. شما حقوق بشر میفهمید یعنى چه؟! به نظر من این مسئولان و سیاستمداران اروپائى و آمریكائى قدرى بایستى شرم و حیا را هم براى خودشان وظیفه بدانند. جمهورى اسلامى، پرچم‌دار حقوق انسان است.
دفاع ما از مردم مظلوم در فلسطین، در لبنان، در عراق، در افغانستان، در هر نقطه‌اى كه مردم مظلوم واقع شدند، نشانه‌ى همین است. نشانه‌ى این است كه پرچم حقوق بشر به وسیله‌ى اعتقاد به اسلام، ایمان به اسلام در این كشور برافراشته شده است.
ما احتیاج نداریم كه براى حقوق بشر كسى ما را نصیحت كند.

  دانلود کنید و گوش دهید ... خالی از لطف نیست ...


از اینجا هم می توانید مستقیم دانلود کنید ...

کاری از واحد رسانه پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (ع)


میزبان نظرات دوستان هستیم....موضوعات مرتبط: دانلود , فرهنگی , واحد رسانه , خبر ,
برچسب‌ها: پادکست , کلیپ صوتی , مقام معظم رهبری , حقوق بشر , امام خامنه ای , آمریکا , افغانستان ,
آخرین مطالب
---------- -----**** --------------------
******** ******