تبلیغات
**   - گزارش تصویری یادواره "یاران بی نشان "<پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (علیه السلام) ا >   - گزارش تصویری یادواره "یاران بی نشان "
تاریخ : دوشنبه 26 فروردین 1392
نویسنده : یاور مهدوی

ساجدین 


همزمان با شام غریبان شهادت حضرت زهرا(س)، یادواره شهدای فاطمی با حضور ۸۱ خانواده از خانواده‌ شهدای مفقودالاثر در مسجد حضرت سجاد (ع) مشهد برگزار شد.

شب گذشته مسجد حضرت سجاد (ع) میزبان محفلی با نام شهدا بود....

  یادواره "یاران بی نشان " بزرگداشت شهدای فاطمی ( مفقودالاثر) با حضور گسترده مردم و خانواده‌های شهدا و فعالان فرهنگی و عموم امت حزب الله شهر مشهد  شب گذشته، ۲۵ فروردین‌ماه با سخنرانی حاج سعید قاسمی ، و شعر خوانی سید حمید برقعی و آقای سهرابی در محل مسجد حضرت سجاد(ع) مشهد برگزار شد.

در این یادواره كه با شعر‌خوانی شاعران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) همراه بود، حاج سعید قاسمی از سرداران هشت سال دفاع مقدس با یادآوری رشادت‌های شهدا در دوران دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامی و به ویژه دفاع مقدس یك تاریخ سراسر پیچیده دارد كه رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان یك گنج نام می‌برند و از هر كجا وارد به این گنج شویم می‌توانیم خود و فرزندانمان را بیمه كنیم.

وی با اشاره به تشییع پیكر مقدس شهدا در زمان‌های مختلف در جای جای میهن اسلامی بیان كرد: مقدّر شده كه پس از این همه سال شهدا بمانند و ذخیره و یادآوری باشند برای امروز.

سردار قاسمی با اشاره به جریان‌آفرینی راه شهدا در جامعه و الگو بودن آنان برای جوانان یادآور شد: اگر امروز به عراق بروید و جریان تبادل كشته‌شدگان جنگ را دنبال كنید اجساد كشته شده عراقی‌ها بدون هیچ‌گونه افتخاری و در خفا درست برعكس ورود شهدا به ایران به خاك سپرده می‌شوند.

این سردار دفاع مقدس ادامه داد: جنگ میان ایران و عراق دروغ است، بلكه باید از این جنگ به عنوان جنگ جهانی سوم كه جهان استكبار برای نابودی اسلام به سركردگی عراق به پا خواسته بود، یاد كرد.

یادآور می‌شود، در پایان این یادواره قرعه‌كشی پنج سفر زیارتی به عتبات عالیات در میان خانواده‌های شهدای مفقودالاثر انجام شد.

در حاشیه ی این برنامه می توان به برگزاری نمایشگاه پوستر " یاران بی نشان " با محوریت شهدای مفقوالاثر ، غرفه ی محصولات فرهنگی آرمان و کتاب پردازان ، برپایی ایستگاه صلواتی و نصب تمثال و تصاویر شهدا در محدوده بلوار سجاد اشاره کرد...

بازتاب این خبر در رجا نیوز

جهت مشاهده گزارش تصویری این برنامه به ادامه مطلب بروید ...


ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدینساجدین


ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین

ساجدین


ساجدین

ساجدین

ساجدین

یادواره شهدای فاطمی ۱۳۹۲/۰۱/۲۶
موضوعات مرتبط: گزارش تصویری , دانلود , فرهنگی , واحد رسانه , خبر ,
برچسب‌ها: یاران بی نشان بزرگداشت شهدای مفقودالاثر , ساجدین , حاج سعید قاسمی , پایگاه مقاومت بسیج حضرت سجاد (ع) , قرارگاه فرهنگی ولی امر , دفاع مقدس , حمید برقعی ,
آخرین مطالب
---------- -----**** --------------------
******** ******